2023’ün en iyi korku filmleri

Henüz yılı tamamlamasak da 2023 korku filmleri için iyi bir yıl oldu. 'Five Nights At Freddy’s' ve 'Thanksgivin' de bu sene gösterime girecek. İşte Variety’e göre 2023 yılının en iyi korku filmleri...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birth/Rebirth

Birth/Rebirth, ölülerin diriltilmesine takıntılı olan bir patalogun hikayesini konu ediyor. Rose, sosyal etkileşim yerine cesetlerle çalışmayı tercih eden bir patologdur. Ayrıca bir takıntısı vardır o da ölülerin diriltilmesi. Celie ise hayatını altı yaşındaki kızı Lila etrafında kuran bir doğum hemşiresidir. Trajik bir gecede, Lila aniden hastalanıp ölürken, iki kadının dünyası birbirine çarpar. En sevdikleri şeyi korumak için ne kadar ileri gitmeye istekli olduklarıyla yüzleşmek zorunda kalacakları, geri dönüşü olmayan karanlık bir yola girerler.

 

Kulübeye Tıklat

Kulübeye Tıklat, keyifli başlayan tatilleri, kapılarında dört yabancının bitmesiyle kabusa dönen bir ailenin hayatına odaklanıyor. Eric ve Andrew, evlatlık kızlarıyla Wen ile birlikte New Hampshire kırsalındaki ücra bir kulübede tatile çıkar. Onların hayatı, silahlı dört yabancı tarafından rehin alınmalarıyla bambaşka bir hal alır. Aileden, kıyametin önlenmesi için zorlu bir seçim yapması istenir. Dış dünya ile bağlantıları olmayan aile üyeleri, her şeylerini kaybetmeden önce zor bir karar vermek zorundadır.

Influencer

Sosyal medya fenomeni Madison, Tayland’da tek başına sırt çantasıyla seyahat ederken, ona daha sınırsız bir yaşam tarzı gösteren CW ile tanışır. Ancak CW’nin ona olan ilgisi zamanla karanlık bir hal alır.

2023’ün en iyi korku filmleri

Yorumlar kapalı.