Adnan Saygun’da LoL yaptılar

İzmir’de sanatın mabedi Adnan Saygun Sanat Merkezi, bilgisayar oyunu karşılaşmasına ev sahipliği yaptı. Birbirinden değerli konserlerin verildiği, İzmir İktisat Kongresi’nin düzenlendiği ASSM’de bu kez bilgisayar oyunu sesleri yükseldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve Ninja Company iş birliği ile Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlenen finalde NASR Esports’u 3-1 mağlup eden DenizBank İstanbul Wildcats, üst üste 4. defa şampiyonluk yaşadı. Takım daha öncesinde 2022 Kış, 2022 Yaz ve 2023 Kış mevsimlerinde şampiyonluk sevinci yaşamıştı. LoL tutkunları, finale büyük ilgi gösterirken renkli görüntüler oluşturdu. Kadrosunda üç Türk ve iki Güney Koreli sporcuya ev sahipliği yapan ekip, geçen aylarda Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu yerel liglerinin en iyi takımlarının yer aldığı EMEA Masters turnuvasında ülkemizi temsil etmiş ve kupayı Türkiye’ye getirmişti.

KORELİ NİŞANCI

DenizBank İstanbul Wildcats’in Güney Koreli nişancısı BAO, gösterdiği performansla finalin en değerli oyuncusu seçildi. BAO, geçen yıl yine İzmir’de düzenlenen finalde de mücadele etmişti. Başarılı oyuncu, aradan geçen bir yılın ardından İzmir’de şampiyonluk sevinci yaşamayı başardı.

AVRUPA ŞAMPİYONASI 

Şampiyonluk Ligi’nin en başarılı üç takımının mücadele edeceği ve Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu yerel liglerinin en iyi ekiplerinin yer aldığı EMEA Masters’ta mücadele edecek. DenizBank İstanbul Wildcats, NASR Esports ve FUT Esports turnuvada ülkemizi temsil edecek. n Deniz Hancı

Haber Bülteni

Adnan Saygun’da LoL yaptılar

Yorumlar kapalı.