AK Partili Vekillerden “Gece Gündüz Göreve Hazırız” mesajı

AK Parti’nin 28. dönem İzmir Milletvekilleri bugün gerçekleşen törenle mazbatalarını teslim aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı ve 28. dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti’nin 28. dönem İzmir Milletvekilleri mazbatalarını aldı.

Yenikiraz.com internet sitesinden Turgay Kılıç’ın haberine göre İzmir İl Seçim Kurulunda düzenlenen mazbata törenine AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’nın yanı sıra milletvekili seçilen Mahmut Atilla Kaya, Şebnem Bursalı, Mehmet Ali Çelebi, Eyüp Kadir İnan, Alpay Özalan, Ceyda Bölünmez Çankırı ve Yaşar Kırkpınar katıldı.

Mazbatalar teslim alındı

Mazbata töreni sonrası AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, “Bugün her biri İzmir için çalışmaya hazır cengaver ve mücadeleye hazır güzel insanlarla mazbatalarımızı aldık. Tüm arkadaşlarımıza ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Bugün aynı zamanda benim yaş günüm. Böyle bir günde, böyle güzel insanlarla birlikte buna tanıklık etmek benim için onur ve gururdur. Milletvekillerimiz her biri dürüst, vatandaşlarımız için gece gündüz çalışan vekillerimizdir. İzmir için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

AK Partili Vekillerden “Gece Gündüz Göreve Hazırız” mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir