Ak Parti Torbalı aşure dağıttı

Ak Parti Torbalı Teşkilatı, aşure etkinliği için bir araya geldi. Muharrem ayı nedeniyle aşure kaynatan Ak Parti Torbalı Teşkilatı, vatandaşlara aşure dağıttı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Torbalı Teşkilatı, aşure etkinliği için bir araya geldi. Muharrem ayı nedeniyle aşure kaynatan Ak Parti Torbalı Teşkilatı, vatandaşlara aşure dağıttı. Ak Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yöğrük, ilçe yönetimi, partililer ve önceki dönem belediye başkanı Adnan Yaşar Görmez’in yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar da etkinliğe katıldı.

Ak Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yöğrük yaptığı açıklamada
“Mübarek Muharrem ayı; birliğimizin, kardeşliğimizin, beraberliğimizin adıdır. Bugün öğle namazı sonrası, Torbalı İlçe Başkanlığımız önünde vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk. Aşure hayrımıza yoğun şekilde katılım sağlayan kıymetli teşkilat mensuplarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Veli Kaçar’a ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Birliğin ve bereketin ifadesi aşure gibi, beraberliğimiz de daim olsun. Rabbim kabul ve makbul eylesin” dedi.

Hasan Demir

Ak Parti Torbalı aşure dağıttı

Yorumlar kapalı.