AK Partililer CHP’li belediyeler için toplandı

CHP'li 11 büyükşehir belediyesinin AK Parti grup başkanvekilleri, İstanbul'da istişare toplantısında bir araya geldi. Sepetçiler Kasrı'nda düzenlenen toplantıya, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Hatay, Eskişehir, Muğla, Aydın, Tekirdağ ve Adana büyükşehir belediye meclislerinin AK Parti grup başkan vekilleri katıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, toplantıda, daha önce 5 ilde yapılan toplantıların 6’ncısı için bugün bir araya geldiklerini söyledi.

Göksu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun göreve geldiği günden bu yana tek bir an olsun İstanbul’u gündemine almadığını kaydederek, “Siyasi hırslarının peşinde koşmayı tercih eden İBB Başkanı, İstanbullulara verdiği sözlerin yüzde 91’ini tutmamıştır. Bunun yerine büyükşehrin, küçük hesaplar peşinde koşan başkanı olmayı tercih etmiştir” diye konuştu.

CHP’li İBB Başkanı’nın İstanbul’a başkanlık yapmak yerine önüne gelen her makama aday olduğunu kaydeden Göksu, “Aday olduğu hiçbir makama gelemeyen ve hevesi hala kursağında olan CHP’li İBB Başkanı’nın tek derdi, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin masası ve kasasıdır” değerlendirmesinde bulundu.

 

Haber Merkezi

AK Partililer CHP’li belediyeler için toplandı

Yorumlar kapalı.