Aliağa’da Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun rüzgarı esti

Aliağa Belediyesi ile SOCAR Türkiye iş birliğinde hazırlanan ‘Aliağa Sanat Günleri’nde, yaz konserleri çerçevesinde bu hafta, arabesk müziğin güçlü yorumcusu Hakan Altun ve ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Avcı Ramadan Çocuk Oyun Alanı’nda sahne aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerinin konuk olduğu Aliağa Sanat Günleri’nde bu hafta, Avcı Ramadan Çocuk Oyun Alanı’nda ‘Çizmeli Kedi’, Yeni Şakran’da ise ‘Top Gun’ isimli filmler sinemaseverler ile buluşurken, Ulaş Bayam Açık Hava Tiyatrosu’nda çocuklar için sahnelenen ‘Hayvanat Bahçesi’ isimli müzikli gösteri, miniklere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Tepe Taklak izleyici ile buluştu

Türk tiyatrosunun en güzel eserlerinin sahnelendiği Ulaş Bayam Açık Hava Tiyatrosu’nda bu hafta Volkan Severcan, Bora Severcan ve Asuman Dabak gibi isimlerin rol aldığı ‘Tepe Taklak’, izleyiciyle buluştu. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, oyunu açık havayı tıklım tıklım dolduran Aliağalılarla birlikte izledi. Kahkaha tufanı yaşatan oyun, gecenin sonunda tiyatroseverler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Aliağa’da sahne almaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Volkan Severcan, “Aliağa benim evim, benim yuvam. Aliağa’da sanatseverlerin karşısında oynamaktan büyük keyif alıyoruz. En büyük alkışı tiyatroya ve sanata sahip çıkan Aliağalılar hak ediyor” dedi.

Hüsnü Şenlendirici’den klarnet resitali

Aliağa Sanat Günleri’nde yaz konserlerinde bu hafta romantik şarkıların prensi Hakan Altun ile klarnetin usta ismi Hüsnü Şenlendirici sahne aldı. Avcı Ramadan Çocuk Oyun Alanı’ndaki konserin ilk bölümünde sahneye Hüsnü Şenlendirici çıktı. Sevenlerinin karşısına ‘Vaz Geçtim’ şarkısını çalarak çıkan ünlü sanatçı dinleyenlere klarnet resitali sundu. Konser boyunca müzik ziyafeti sunan sanatçı, enstrümantal şarkılarıyla konser alanını dolduranların kalbine dokundu.

aliagada husnu senlendirici ve hakan altun ruzgari esti aw007242 03

 

Aliağa’da Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun rüzgarı esti

Yorumlar kapalı.