Altınordu’dan Torbalı Kaymakamı Öter’e forma

Altınordu İdari Direktörü Barış Ertosun, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter'i makamında ziyaret etti. Başarılı teknik adam, Kaymakam Öter'e üzerinde ismi yazan Altınordu forması hediye etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altınordu İdari Direktörü Barış Ertosun, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter’i makamında ziyaret etti. Başarılı teknik adam, Kaymakam Öter’e üzerinde ismi yazan Altınordu forması hediye etti.

Ülkemizde alt yapıya yaptığı yatırımlarla bilinen Altınordu, bu yıl müsabakalarını Torbalı’da oynayacak. Torbalı’da ziyaretlere başlayarak bu yıl Torbalı’da oynayacakları müsabakalara ilçe idarecileri davet edecek olan Ertosun, Kaymakam Öter’e ziyaretinde Altınordu formasını hediye etti. Kaymakam Öter yeni sezonda ilçemizdeki Metin Oktay Tesisleri Serpil Hamdi Tüzün Sahasında profesyonel müsabakalarını oynayacak takıma başarılar diledi. Torbalı sporseverlerinin, Altınordu gibi köklü bir kulübü 2.Lig mücadelesinde yalnız bırakmayacağını dile getiren Kaymakam Öter, Torbalı’daki kamu kuruluşları olarak gerek müsabaka günleri gerekse de diğer günler de gerekli tüm tedbirlerin alınacağını ifade etti

Hasan Demir

Altınordu’dan Torbalı Kaymakamı Öter’e forma

Yorumlar kapalı.