Ankara’daki terör saldırısından yeni gelişme

Ankara'daki terör saldırısı sonrası öldürelerek aracı gasp edilen veteriner hakkında yeni gelişme yaşandı. Teröristler veterineri öldürüp aracı gasp ederek Ankara'daki saldırıda kullanmış.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mikail Bozlağan’ın akrabası Bahri Bozlağan, Mikail’in diğer kardeşlerinin kendisini aradığını, babalarının konuşamadığını, acil gelmesini istediklerini söyledi. Hep beraber köyün girişindeki köprünün yanına geldiklerinde Mikail’in cenazesini amcaoğlunun kucağında gördüklerini anlatan Bozlağan, “Bizim yeğenimiz vatanına, milletine saygılı, buradaki insanların herkesin yardımına koşan, çalışkan bir insandı. Çevre köylerde de son derece sevilen, sayılan bir insandı” dedi.

‘Kafasına sıkmışlar’

Bozlağan, veteriner Mikail Bozlağan’ın Adana sınırına bir tedaviye beraber gideceği arkadaşının Mikail’e ulaşamaması üzerine ailesini aradığını ve babasının da bulmak için yola çıktığını dile getirerek, “Babası yolda ıslaklık görmüş, yağmur filan yağmıyordu. Şüphelenmiş çünkü çocuk daha önceden oralarda ufak bir kaza geçirmişti arabanın kaymasından dolayı. Babası hemen durmuş, arabayı aramış, bulamamış. Çocuğun orada hem kafasına sıkmışlar hem sert bir cisimle kafasına vurmuşlar. Vardığımızda zaten vefat etmişti” diye konuştu. Mikail Bozlağan’ın 6 yaşındayken Develi ilçesinde kuzeniyle 2005’te mantar topladığı sırada kaybolduğu, 4 gün sonra Adana’nın Feke ilçesinde sağ bulunduğu öğrenildi. Mikail’in amcasının oğlu Hüseyin Bozlağan’ın ise cansız bedeni bulunmuştu.

HABER MERKEZİ

Ankara’daki terör saldırısından yeni gelişme

Yorumlar kapalı.