Aris Medya ekibi Ödemiş İyi Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti

Aris Medya ekibi bugün Ödemiş İyi Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Aris Medya ekibi Ödemiş İyi Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aris Medya ekibi bugün Ödemiş İyi Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Düzenlenen ziyarete Aris Medya imtiyaz sahiplerinden Recep Yılmaz ve Tv9 İzmir ekibi katıldı.

Ziyaret sırasında konuşan Aris Medya ortaklarından Recep Yılmaz İyi Parti İlçe Başkanı Salih Üzdürmez ve ekibine yeni görevinde başarılar diledi.

İyi Parti Ödemiş İlçe Başkanı Salih Üzdürmez ise şu ifadeleri kullandı:

“Güven Kılıçtan boşalan ilçe başkanlığına ben atanmış bulunmaktayım, bu iki aylık süreçte oldukça zor zamanlar geçirdik. Yerel seçimlere yaklaşık 5,6 aylık bir zaman var bu süreçten inşallah alnımızın akıyla çıkacağız. Bu konuda çalışmalarımız gayet güzel ilerliyor genel merkezimizin bir projesi var. ‘Muhtarımı dinliyorum’ projemiz kapsamda 99 mahalle muhtarımızı ziyaret ettik. Projemizi önümüzdeki ay bitirmiş olacağız. İlk başlarda ben de bu projenin anlamsız olduğunu düşünüyordum. 99 mahallenin bu kadar sorunu olduğunu bilmiyordum .Biz 99 mahalle muhtarımız dinledik, sorunları tespit ettik. Bir mahallemizin altyapı sorunundan ziyade tuvalet sorunu var. Bazı mahallelerimizin düğün salonları yok. Dolayısıyla hepsini dinlemiş olduk, bir rapor hazırlıyoruz, genel merkeze göndereceğiz. Bu raporlar bize de kalacak. Genel Başkanımız da bu sorunlardan haberdar olacak. Birçok farklı projelerimiz de var. Evleri ziyaret ediyoruz insanları dinliyoruz birebir görüşmeler yapıyoruz. Öncelikle Ödemişi mutlu bir şehir haline getirebilmek için neler yapabiliriz bunları düşünüyoruz. Bir ekibimiz seçim işleri ile ilgili alt yapıları hazırlıyor, bundan sonra bekleyecek zamanımız yok, geceli gündüzlü çalışmalarımız devam ediyor. Ödemiş’in en büyük problemi bana göre Ödemiş mutsuz bir şehir. İnsanlar mutlu değil bunun bir çok sebebi var .Ödemiş sosyo-ekonomik olarak biraz geride kalmış bir ilçe herkes bunu söylüyor. Biz bu sorunlara çözüm getireceğiz.”

Haber Merkezi

Aris Medya ekibi Ödemiş İyi Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti

Yorumlar kapalı.