AVM’deki silahlı saldırıda yeni gelişme… Bu arabayla kaçtı!

İzmir’de bir alışveriş merkezinde dün akşam saatlerinde iki galerici arasında alacak verecek meselesi yüzünden kavga çıktı. Galericilik yapan Ferhat Acar, meslektaşı N.U.E. tarafından bacaklarından vurularak hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından N.U.E lüks araçla olay yerinden kaçtı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’de bir alışveriş merkezinde dün akşam saatlerinde iki galerici arasında alacak verecek meselesi yüzünden kavga çıktı. Galericilik yapan Ferhat Acar, meslektaşı N.U.E. tarafından bacaklarından vurularak hastaneye kaldırıldı

Balçova’daki bir alışveriş merkezindeki restoran önünde dün akşam saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Gaziemir’de galericilik yapan Ferhat Acar (29) ile yine aynı yerde başka bir galeride çalışan N.U. E (23) , AVM’deki bir restoran önünde yürürken karşı karşıya geldiler.

İddiaya göre daha önceden aralarında alacak verecek meselesi yüzünden uzun süredir husumet bulunan iki galerici, tartışmaya başladı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine N.U.E. yanındaki tabancayla Ferhat Acar’a kurşun yağdırdı. Olayın ardından N.U.E lüks araçla olay yerinden kaçtı.

Polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

HABER MERKEZİ

AVM’deki silahlı saldırıda yeni gelişme… Bu arabayla kaçtı!

Yorumlar kapalı.