Bakan Bolat duyurdu! Yeni destek paketi yolda…

Ticaret Bakanı Ömer Bolat’tan ihracatçıların yüzünü güldüren haber geldi. Bakan Bolat, “İhracatçılara yönelik yeni destek paketleri üzerinde çalışıyoruz” diyerek müjdeyi açıkladı. İşte detaylar…

Ömer Bolat
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakan Bolat, “İhracatçılara yönelik yeni destek paketleri üzerinde çalışıyoruz. Yeni paket, ihracat kredilerinin ihracata etkisinin en somut şekilde ölçülebildiği kredi programı olma özelliği taşıyor.” İfadelerini kullandı.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Eximbank yeni genel müdürlük binası açılışına katıldı.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, “İhracatçılara yönelik yeni destek paketleri üzerinde çalışıyoruz. Yeni paket, ihracat kredilerinin ihracata etkisinin en somut şekilde ölçülebildiği kredi programı olma özelliği taşıyor” dedi.

ömer bolat

YENİ DESTEK PAKETİ GELİYOR

“Yeni destek programı ile ihracatçıların finansman ihtiyacına yönelik reeskont kredileri gibi yüksek etkili ve kalıcı bir finansman imkanı sağlamış olacağız” diyen Bakan Bolat, “İhracatçılara yönelik yeni destek paketleri üzerinde çalışıyoruz. Yeni paket, ihracat kredilerinin ihracata etkisinin en somut şekilde ölçülebildiği kredi programı olma özelliği taşıyor” ifadelerini kullandı.

“MALİYET YÜKÜNÜ TİCARET BAKANLIĞI…”

İhracatçılar için yüksek etkili ve kalıcı bir finansman imkanı sağlayacaklarını belirten Bolat, yeşil dönüşüm kredi programı kapsamında firmaların kullanacağı finansmanın belli bir maliyet yükünü Ticaret Bakanlığı olarak karşılamayı planladıklarını söyledi.

Bakan Bolat, yeşil dönüşüm kredi programı kapsamında firmaların kullanacağı finansmanın belli bir maliyet yükünü Ticaret Bakanlığı olarak karşılamayı planladıklarını söyledi.

HABER MERKEZİ

Bakan Bolat duyurdu! Yeni destek paketi yolda…

Yorumlar kapalı.