Başkan Mehmet Eriş göreve yeniden talip

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, 2024 yerel seçimleri için aday adaylığı dosyasını CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker’e teslim etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş’in CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Eriş, 2024 yerel seçimleri için aday adaylığı başvurusunu coşkulu bir basın açıklamasıyla yaptı. Eşi Selma Eriş ile birlikte, Park Kafe önünden Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Binası’na kadar Ödemişlilerle birlikte alkışlar eşliğinde yürüyen Başkan Eriş, ilçe binasında önemli açıklamalarda bulundu. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar,  Belediye-İş Sendikası İzmir 4 No’lu Şube Başkanı Ayhan Doğan, Belediye-İş Sendikası İzmir Çevre Şubeler İdari Amiri Hamit Laçinoğlu da bu önemli günde Başkan Eriş’i yalnız bırakmadı.

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, ilçe binasındaki toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi’nin birbirinden değerli aday adaylarıyla Ödemiş’te adeta demokrasi bayramı yaşadığını, örnek bir tablo orta koyduğunu ifade ederek Başkan Eriş’e teşekkür edip çıkmış olduğu demokrasi yolunda başarılar diledi.

Konuşması sık sık alkışlar ve sloganlarla kesilen Başkan Eriş, “Bugün bir ilki başarmak için, özgürlüğün ve değişimin umuduyla, bitmek bilmeyen Ödemiş sevdamızla yeniden demokrasi yoluna çıkıyoruz. Mustafa Kemal’in deyişiyle asla dinlenmemek üzere 5 yıl önce çıktığımız yolda taşlar dikenler olsa da biz yürümekten asla vazgeçmedik. Yüreğimizi sarsan deprem felaketlerini, canlarımızı bizden koparan, bizleri evlerimize adeta hapseden pandemi günlerini yaşadık. Tarihimizin en büyük ekonomik krizi ile mücadele ettik. Ama Ödemiş’e hizmet sevdamızdan bir an bile vazgeçmedik, hayatı kolaylaştırdık, hayatlara dokunduk” dedi.

HABER MERKEZİ
Başkan Mehmet Eriş göreve yeniden talip

Yorumlar kapalı.