Başkan Sandal’dan Gümüşpala’daki trafik sorununa çözüm!

Bayraklı Belediyesi, Gümüşpala’nın kronikleşen trafik sorununu ortadan kaldırmak için harekete geçti.

Başkan Sandal'dan Gümüşpala'daki trafik sorununa çözüm!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayraklı Belediyesi, Gümüşpala’nın kronikleşen trafik sorununu ortadan kaldırmak için harekete geçti. Otopark ve kaldırım işgalleri nedeniyle tıkanan trafik; yol yenileme ve düzenleme çalışmalarıyla çözüme kavuşacak. Başkan Serdar Sandal, “Gümüşpala’nın trafik sorununu ortadan kaldırmak istiyoruz. Usulsüz araç parkları ve kaldırım işgallerinin neden olduğu sorunlar yeni düzenlemelerle giderilecek. Bayraklı; yolları, kaldırımları ve meydanlarıyla artık örnek ilçe oldu” dedi.

HIZ KAZANDI

Göreve geldiğinden bu yana gerçekleştirilen altyapı çalışmaları ve fiziki çalışmalarla ilçenin temel sorunlarını gidererek, pandemi, deprem, sel ve ekonomik kriz gibi olumsuzluklara rağmen çalışmalarını aksatmadan sürdüren Bayraklı Belediyesi, Gümüşpala ve Nafiz Gürman Mahallelerinde kaldırım, yol yenileme ve kavşak düzenleme çalışmalarına hız kazandırdı.

YENİLEME ÇALIŞMASI

Özellikle Gümüşpala’nın otopark ve trafik sorununu hafifletmek için başlatılan çalışma vatandaşların da takdirini topladı. Bu kapsamda Gümüşpala 7019 sokakta 800 metrelik kaldırım yenilenecek. Daha sonra asfalt serimi yapılacak alanda yol yenileme çalışmaları kapsamında yeni düzenlemeler de hayata geçirilerek trafik sorunu ortadan kaldırılacak.

3 BİN METRELİK KALDIRIM

Öte yandan Nafiz Gürman Mahallesi Atatürk Caddesi’nde (Eski 7020 sokak) ise eskiyen ve zaman içinde bozulan çift taraflı 3 bin metrelik kaldırım baştan sona yenileniyor. Çalışmalar, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

“VAR GÜCÜMÜZLE HİZMET ÜRETTİK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Göreve geldiğimizde bu kentin temel sorunlarını tespit ettik ve ilk günden bu yana tüm olumsuzluklara rağmen görevimizden bir adım geri atmadan, ilçemizin daha modern ve yaşanabilir bir yer haline gelmesi için var gücümüzle hizmet ürettik. İhtiyaç olan tüm mahallelerimizin sorunlarıyla yakından ilgilenerek, Bayraklı’yı yolları, kaldırımları, meydanları ve çevre düzenlemeleriyle örnek bir ilçe haline getirdik. Bundan sonra da Bayraklı’da hangi mahallemizin neye ihtiyacı varsa orada olmaya ve söz verdiğimiz gibi sorunları çözmeye, verdiğimiz sözleri tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Bülteni 

Başkan Sandal’dan Gümüşpala’daki trafik sorununa çözüm!

Yorumlar kapalı.