Başkan Soyer: 10 yıldır hayalini kurduğumuz çalışmayı burada hayata geçiriyoruz

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Seferihisar’ın yaşam kalitesini artıracak ve ilçeye bambaşka bir çehre kazandıracak Kocaçay Sürdürülebilir Kentsel Tasarım Alanı şantiyesini ziyaret etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ile Seferihisar Kocaçay Deresi’nde oluşturulacak kentsel tasarım alanında süren çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Soyer, İzmirlilerin yeşille buluşup dinlenebileceği, temiz havada yürüyüş ve spor yapabileceği alandaki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

“Hayatımdaki en önemli işlerden biri”

10 yıl boyunca Seferihisar’da görev yaptığını ve yurttaşların bu projenin hayata geçmesini çok istediğini ifade eden Başkan Tunç Soyer, “Burada görev yaptığım süre zarfında çok hizmet ürettik. Birçok adım attık, birçok imalat yaptık. 4 buçuk yıldır da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapıyorum. Bu 10 senenin finali ve o 4 buçuk senenin en güzel ürünü, bu hikaye. Bu şu demek; 10 yıldır hayalini kurduğumuz bir çalışmayı, burada hayata geçiriyoruz. Seferihisarlı bunu hak ediyor” dedi.

baskan soyer 10 yildir hayalini kurdugumuz calismayi burada hayata geciriyoruz 13082023 112150 1

Başkan Soyer: 10 yıldır hayalini kurduğumuz çalışmayı burada hayata geçiriyoruz

Yorumlar kapalı.