Başkan Soyer domates ve karpuz hasadına katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kınık’ta düzenlenen salçalık domates ve karpuz hasadı etkinliğine katıldı. Başkan Soyer, Yayakent’te tarlada çalışan işçilere köy ayranı ikram etti ve üreticilerle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Tunç Soyer’in, “Başka Bir Tarım Mümkün” vizyonu çerçevesinde kentin dört bir yanında kırsal kalkınma hamlelerini büyüterek sürdürüyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, tarıma ve üreticiye verilen destek kapsamında Bakırçay Havzası’nın en büyük ürünü haline gelen salçalık domates ve karpuz hasadı için Kınık’ta düzenlenen etkinliğe katıldı.
Yayakent’te tarlaya girerek işçilere köy ayranı ikramında bulunan, çiftçilerle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Soyer’e İzmir Köy Koop Birlik Başkanı Neptün Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Şevket Meriç, İZDOĞA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Güven Eken, İzTarım A.Ş. Genel Müdürü Murat Onkardeşler, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sebze Halleri Şube Müdürü Sinan Aslan, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, kooperatiflerin temsilcileri ve vatandaşlar eşlik etti.

Başkan Soyer domates ve karpuz hasadına katıldı

Yorumlar kapalı.