Bedri Serter adaylık için ne dedi?

Karabağlar ve Konak Belediye başkanlığı için ismi geçen CHP 27. Dönem Milletvekili Bedri Serter adaylık sorusuna ne yanıt verdi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EGEDE SONSÖZ’ün haberine göre adı hem Büyükşehir Belediyesi, hem de Konak ve Karabağlar için geçen 27. Dönem CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, “Hangisini istiyorsunuz?” sorusuna net yanıt verdi: “O kararı ben değil, partim verir. Partimin kararına uyarım.”

İlla şu belediye olsun diye bir düşüncesinin olmadığını belirten Bedri Serter, “Ben bu partide il başkanlığı yaptım, bir dönem milletvekilliği yaptım” dedi ve aday adaylığıyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

“Üstlendiğim iki sorumluluğu da alnımın akıyla yerine getirdim. Belediye başkanlığı konusunda illa ki şu belediyeyi isterim diye bir düşüncem yok. İl başkanlığı ve milletvekilliği yapmış biri olarak, kararı partimin karar vericilerine bırakıyorum. Eğer partim, Bedri sen orta sahada oyna derse, orta sahada oynarım. Forvet oyna derse forvet oynarım, kaleci ol derse, kaleci olurum. Kaptanlık görevi verirse, onu da yaparım. Evet; adım Büyükşehir için geçiyor; Konak ve Karabağlar için de geçiyor. Şahsımın bu görevler için anılmasından mutluluk duyuyorum. Hangisi olursa olsun, benim için görev görevdir.”

HABER MERKEZİ

Bedri Serter adaylık için ne dedi?

Yorumlar kapalı.