Birlik ve Dayanışma Buluşması

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bornova protokolü Belkahve’deki Ata Evi’nde bir araya geldi

Bornovalı milletvekilleri ve siyasi partilerin Bornova’daki temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen birlik ve dayanışma buluşmasında önemli mesajlar verildi. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Bizim sarılmaya, dokunmaya, konuşmaya ihtiyacımız var” dedi. CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır ise farklı siyasi görüşlere mensup bireylerin Bornovalı kimliği ile biraraya gelmesi çok değerli olduğunu söyledi. Ata Anı Evi’nde Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’un ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, 25. Dönem İzmir Milletvekilleri Murat Koç ve Aslan Savaşan, CHP Bornova İlçe Başkanı Ertürk Çapın, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili Kemal Sevinç, MHP Bornova İlçe Başkanı Turan Otlu, Deva Partisi Bornova İlçe Başkanı Erkan Yanıkoğlu, Türk Kızılay Bornova Şube Başkanı Cemil Kurkut, Bornova Belediyesi başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile muhtarlar katıldı.

“SARILMAYA IHTIYACIMIZ VAR”

Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Sizleri burada görmek gerçekten beni çok mutlu etti, moralimi arttırdı. Kısa süre önce İzmir’in kurtuluşunun 100. yılını kutladık. İnşallah 2023 yılında Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100. yılını yine hep birlikte kutlayacağız. Bizim sarılmaya, dokunmaya, konuşmaya ihtiyacımız var. İyi ki varsınız” dedi.

“BU TABLO DAIM OLMALI”

CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır da organizasyona katkı koyan herkese teşekkür ederek, “Bornova’nın kalbi şu an Ata Evi’nde atıyor. Bizler burada birlik, beraberlik, dayanışma, kardeşlik duyguları içinde Büyük Önderimiz Atatürk’ün ruhuna dokunuyoruz. Türkiye olarak buna çok ihtiyacımız var. Farklı siyasi görüşlere mensup bireylerin Bornovalı kimliği ile biraraya gelmesi çok değerli. Bu tablonun her zaman daim olmasını diliyorum” diye konuştu.

Birlik ve Dayanışma Buluşması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir