Biz İzmir ve İzmir Art oylarınızı bekliyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 21. Altın Örümcek Ödülleri’nde En İyi Web Sitesi Kamu Kurumu kategorisinde “Biz İzmir”,  En İyi Web Sitesi Etkinlik Kültür Sanat kategorisinde ise “İzmir Art” ile finale kaldı. 23 Ağustos’a kadar devam edecek oylamada 2 site İzmirlilerin desteğini bekliyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 21’inci kez düzenlenen Türkiye’nin bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek Ödülleri’nde iki web sitesi ile finale kaldı. İzmirlileri yönetime dahil etmek ve belediye hizmetlerine erişimlerini kolaylaştırmak üzere hizmete alınan Biz İzmir adlı dijital platform “En İyi Web Sitesi Kamu Kurumu” kategorisinde, kentin kültür ve sanat etkinliklerini tek çatı altında toplayan, düzenlediği ve paydaşı olduğu organizasyonlarla sanat üretimine katkı sağlayan İzmir Art ise “En İyi Web Sitesi Etkinlik Kültür Sanat” kategorisinde finalde yarışıyor.

HALK OYLAMASI

Yarışmada sonucu halk oylaması belirleyecek. 10 Ağustos’ta başlayan oylama, 23 Ağustos’a kadar devam edecek ve “altinorumcek.com” adresinden dileyen herkes oylamaya katılabilecek.

ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLLERİ 

Altın Örümcek Ödülleri; web, dijital pazarlama, mobil teknolojileri kullanılarak yapılan başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenleniyor. Farklı kategorilerde alanında başarılı projeleri ödülle taçlandıran yarışma, 26 kategoride yapılıyor. Altın Örümcek Ödülleri’ne 21 yıl boyunca 43 binden fazla başvuru yapıldı. Bu yıl başvuran proje sayısı 1241 olurken, halk oylamasına kalan proje sayısı ise 256 oldu. 26 kategoride finale kalan 256 adet proje, 51 kişilik alanında uzman jürinin oylarıyla belli oldu.

Biz İzmir ve İzmir Art oylarınızı bekliyor

Yorumlar kapalı.