Buca’da ‘hoş geldin’ kampı

Üniversiteli gençler, Buca Belediyesi’nin düzenlediği “Gençler Bu Kampta” etkinliğinde buluştu. Kaynaklar bölgesinin eşsiz doğal güzelliklerini tanıyan gençler, birbirinden keyifli dakikalar geçirdi.

Buca’da ‘hoş geldin’ kampı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Buca Belediyesi, üniversiteli gençlere yönelik “Gençler Bu Kampta” etkinliği düzenledi. Kaynaklar bölgesindeki İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi’nde düzenlenen üç günlük kamp boyunca öğrenciler sosyalleşip çeşitli aktivitelere katılma fırsatı buldu. İlk gün çeşitli kamp oyunlarına katılan gençler, akşam 80’ler – 90’lar partisinde gönüllerince eğlendi. Ertesi güne sabah yogası ile başlayan üniversiteliler,  heykel yapım ve resim-boyama atölyesi ile zumba etkinliğine katıldı. Kampın en renkli anları ise Color- Fest’te yaşandı. Renk cümbüşünün altında eğlenen gençler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek doyasıya dans etti. Akşam saatlerinde ise eğlence Kaset grubunun konseri ile doruğa ulaştı.  Ertesi gün Kaynaklar’ın eşsiz doğasında kahvaltı yapan gençler, kamptan mutlu ayrıldı.

“ONUR DUYDUK”

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, öğrenci dostu Buca’da gençleri ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek  “Kalplerinde Buca sevgisinin tohumlarını yeşertmek adına öğrencilerimize ‘hoş geldin’ demek istedik. Eğlenip sosyalleşebildilerse ne mutlu bizlere” diye konuştu.

Haber Bülteni 

Buca’da ‘hoş geldin’ kampı

Yorumlar kapalı.