Buca’da iki başkan yardımcısı istifa etti

Buca Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen Barış Özreçber ve Eşref Çakır istifa etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Buca Belediye Başkan Yardımcılığını 2019 yerel seçimlerinden bu yana yürüten Barış Özreçber, görevinden istifa ederek Buca Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Özreçber, “Buca ve memleket sevdasıyla çok daha fazla çalışacağımın sözünü sizlere veriyorum. dedi.

Sosyal medya hesabından Özreçber, şu duyuruyu yaptı: “Değerli yol arkadaşlarım, kıymetli Bucalı hemşehrilerim; 2019 yerel seçimleriyle birlikte, kıymetli Buca Halkımızın teveccühleriyle, Buca’mıza hizmet aşkıyla başladığımız, 5 yıla yaklaşan serüvenimizin son günlerine doğru yaklaşmaktayız.Belediye başkan yardımcılığı görev sürem boyunca; meclis üyelerimizle, yakın mesai arkadaşlarımızla ve emekçi arkadaşlarımızla birlikte halkımızın sorunlarına çözümler üretebilmek için var gücümüzle çalıştık. Tüm mesaimizi Buca’mıza hizmet amacıyla görev yaparak geçirdik. Kapımızı çalan tüm hemşehrilerimizi dinledik; sorunlarına çözümler ürettik.Bu 5 yıla yaklaşan süre zarfında hiçbir çalışma arkadaşımı kırmamaya, aksine gönüllerinde yer edinmeye özen gösterdim. Hatalarımız olduysa, istemeden kırdıklarımız olduysa da kendilerinden af diliyorum.Bu düşüncelerle, yeni dönemde yeni bir vizyonla karşınızda olmak amacıyla belediye başkan yardımcılığı görevimden ayrıldığımı belirtmek istiyorum.”dedi.

Buca Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevinin yürüten bir başka isim olan Eşref Çakır da yeni bir başlangıç yapmak üzere görevinden istifa ettiğini duyurdu. Çakır, “Bizim tek amacımız Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşımak ve Buca halkına hizmet etmek! Bu inanç ve istek doğrultusunda yeni bir başlangıç yaparak, kaldığımız yerden değil yeni bir yolda bir araya gelmek için var gücümle çalışacağıma Söz veriyorum!” diyerek Buca için aday adaylığını sosyal medyadan duyurdu.

HABER MERKEZİ
Buca’da iki başkan yardımcısı istifa etti

Yorumlar kapalı.