Büyükşehir duyurdu: İzmirliler dikkat semt pazarı kararı alındı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, esnaftan ve ilçe belediyelerden gelen talep üzerine 28 Mayıs seçimleri nedeniyle Pazar günü kurulacak semt pazarlarını Cumartesi gününe aldı. Cumartesi gününe alınan pazaryerleri listesi haberimizde...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı İkinci Tur Seçimi için semt pazarlarında gün düzenlemesi yapma kararı aldı. Uzak ilçelerden gelen pazar esnafının oy kullanabilmelerini sağlamak amacıyla, 28 Mayıs Pazar günü açılması planlanan 32 semt pazarı, 27 Mayıs Cumartesi gününe alındı.

Cumartesi gününe alınan pazaryerleri listesi

27 Mayıs Cumartesi günü açılacak pazaryerleri arasında Gaziemir’deki Sevgi Pazaryeri, Karşıyaka’daki Çok Katlı Pazaryeri, Cumhuriyet Pazaryeri ve Örnekköy Pazaryeri, Buca’daki EVKA, Kuruçeşme, Çamlıkule, Gediz, Ufuk, Fırat, Yıldız, Buca, Şirinyer ve Buca Koop pazaryerleri, Konak’taki Eşrefpaşa, Yenişehir, Alsancak ve Çimentepe pazaryerleri, Bornova’daki Çamdibi Kapalı Pazaryeri, Bornova Merkez Kapalı Pazaryeri, Mevlana Kapalı Pazaryeri, Seyit Şanlı Pazaryeri, Kandere Kapalı Pazaryeri ve Pınarbaşı Kapalı Pazaryeri, Balçova’daki Viyadük Altı Pazaryeri, Bayraklı’daki Yamanlar, Yeni Girne Tekstil, Çay Mahallesi, Çamkıran ve 75.Yıl Mahallesi pazaryerleri, Çiğli’deki Balatçık Pazaryeri ve Yeni Pazaryeri yer almakta.

Haber Merkezi
Büyükşehir duyurdu: İzmirliler dikkat semt pazarı kararı alındı