Çeşme Kadın Dayanışma Derneği 3’üncü yılını kutladı

Çeşme Kadın Dayanışma Derneği 3'üncü yılına büyük bir mutlulukla girdiklerini duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çeşme Kadın Dayanışma Derneği 3’üncü yılına büyük bir mutlulukla girdiklerini duyurdu.

Derneğin gerçekleştirdiği söz konusu açıklama ise şu şekilde: 

“Üçüncü yılımıza Cumhuriyetimiz’in 100’üncü yılının heyecanını da taşıyarak büyük bir mutlulukla girdik.
Bu mutluluğu siz üyelerimiz ve dostlarımızla paylaşmaktan onur duyduk. Bugün bizi yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda olduğunu hissettiğimiz Çeşme’nin değerli STK Temsilcilerine, çevreci dostlarımıza ve tüm üyelerimize katılımları için çok teşekkür ediyoruz.

Son bir yıl neler yaptığımızdan kısaca söz etmek isteriz. En çok önem verdiğimiz konu eğitim olduğu için Çeşme’de yaşayan öğrencilerimize olabildiğince destek vermek. Öğrencilerimizden biri mezun oldu, diğerleri devam ediyor. Hatta bu yıl iki öğrencinin eklenmesi bizi çok mutlu etti. Reisdere mahallesinden başlayıp Ovacık Mahallesi’nde son bulan “Kadınlar Haklarını Öğreniyor” temalı sekiz ay süren eğitim programlarımızı İzmir Kadın Dayanışma Derneği ile birlikte gerçekleştirmekten çok büyük gurur duyduk.

Çeşme Kadın Dayanışma Derneği’ni; Çeşme’yi ilgilendiren her alanda (kadın/insan, çocuk , hayvan , doğa) görebilirsiniz.

Bu özverili çalışmaları yaparken sadece beş kişi değiliz , arkamızda büyük bir kadın kuvveti, onların bitmeyen enerjileri ve projeleri var. Hepimizin arkasında sevgi ve sabırla destek veren erkekler var. Başta eşlerimiz olmak üzere bizi destekleyen bütün erkekleri kutluyor ve çok teşekkür ediyoruz.
Bu güzel ve özel geceyi mekanlarında hazırlayıp, bizi ağırlayan yönetim kurulu üyemiz Nuray Ünlüçınar ve gönlü güzel ailesine sonsuz teşekkür ediyoruz.

Özgür nefes almamızı borçlu bulunduğumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün bize emaneti olan Cumhuriyetimizin 100′ üncü yılını kutluyoruz . Daha nicelerini kutlamak dileğiyle.
Yeni yılımızın da sevgiyle ve üreterek geçmesini diliyoruz.”

Haber Merkezi

Çeşme Kadın Dayanışma Derneği 3’üncü yılını kutladı

Yorumlar kapalı.