Cevdet Çayır AK Parti Bornova’dan aday adaylığını açıkladı

AK Parti Bornova önceki İlçe Başkanı ve önceki İl Başkan Yardımcısı Cevdet Çayır, Bornova Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Cevdet Çayır AK Parti Bornova'dan aday adaylığını açıkladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Bornova önceki İlçe Başkanı ve önceki İl Başkan Yardımcısı Cevdet Çayır, Bornova Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Amacının Bornova’ya ve Bornovalılara hizmet etmek olduğunu açıklayan Çayır, çevresinin kendisine aday adayı olması için ısrar ettiğini ifade ederek, “Bornova’nın her sokağını bilen bir kardeşinizim. Uzun süreli görevler de yaptım. Ben hem mahallede mahalle başkanı, mahalle yönetimi, ilçe yönetimi, il başkan yardımcılığı, ilçe başkanlığı, meclis üyeliği yaptım. Çevrede arkadaşlarım, dostlarım, vatandaş, bizi gören herkes ‘senin çıkman, aday olman lazım’ dedi. Samimi olarak söylüyorum, benim aklımda böyle bir şey de yoktu. En son biz arkadaşlarla oturduk ve bir değerlendirme yaptık. Ailemle de görüştüm. Her şeyden önce bana destekleri için aileme çok teşekkür ediyorum. Ondan sonra aday adayı olmak için karar verdik. İddia ediyorum, Allah izin verirse bize veya başka bir arkadaşa bu görev verilirse biz bu seçimi alabilmek adına elimizden ne geliyorsa yaparız. Bizim Amacımız Bornovalılara hizmet etmek. Başka bir amacımız yok. İnşallah güzel bir yönetim, güzel bir meclis yönetimi yapmış oluruz ve hep birlikte Bornova’yı en iyi şekilde yönetmeye çalışalım. Takdir Genel Merkezindir. Genel Merkez hangi arkadaşımızı gösterirse göstersin, sonuna kadar destek olacağız” ifadelerini kullandı.

“DİNAMİK BİR KENT”

Bornova’nın ilçe olarak büyüklüğüne vurgu yapan Çayır, “Bornova Türkiye’nin birçok ilinden büyük. 45 mahalle ve köyü var. İzmir’in dışa açılan kapısı Bornova’dan geçiyor. Sanayi Siteleriyle, üniversitesiyle ve genç nüfusuyla dinamik bir kent. Bu özellikleri, Bornova’nın değerini ve yöneticilerin kalitesini bir kat daha artırmaktadır. Halkın en iyi şekilde isteklerinin ve beklentilerinin karşılayacağını, halkın kendisini var hissettiği, mutluluğunun tesisi için kurulmuş yönetim sisteminin anahtarıdır. Sermayesi halktır, insandır. Halkın içinde, halk ile beraber olmak gerekiyor, onlara dokunmak, ihtiyaç ve sorunlarını çözmek için çalışmak lazım. Fedakar olmak lazım, beklenti içinde olmamak lazım. Önce vereceksiniz, gönlünüzü, vaktinizi, çabanızı sonrasında halk sizi fark edecek, his edecek ve en son olarak gönüllere girdiniz mi en büyük madalya, en büyük başarı bu” dedi.

Haber Bülteni 

Cevdet Çayır AK Parti Bornova’dan aday adaylığını açıkladı

Yorumlar kapalı.