CHP Torbalı İlçe Başkanı Polat mazbatasını aldı

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Kongresi'nde ilçe başkanı seçilen Hakkı Polat, mazbatasını aldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Kongresi’nde ilçe başkanı seçilen Hakkı Polat, mazbatasını aldı. Gerçekleşen kongrede 340 delegenin desteğini alarak İlçe Başkanı seçilen Avukat Hakkı Polat, Torbalı Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı. Mazbata alımına yeni ilçe yönetiminin yanı sıra önceki dönem İlçe Başkanı Övünç Demir, 27 ve 28’inci Dönemler CHP İzmir Milletvekili Adayı Sefer İpekli, eski ve yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

GÖREVE RESMİ OLARAK BAŞLADI

Göreve resmi olarak başlayan CHP Torbalı İlçe Başkanı Hakkı Polat, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “Değerli yol arkadaşlarım; 5 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz Olağan İlçe Kongremizde 340 delegemizin teveccühleriyle İlçe Başkanı seçilmemizin ardından bugün mazbatamızı alarak göreve resmi olarak başladık. Geleneksel Perşembe buluşmalarımıza yeni dönemde de devam edeceğiz. Yeni İlçe Yönetimi olarak tüm partililerimizi Perşembe günleri İlçe Örgütümüzde gerçekleştireceğimiz buluşmalarımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Öte yandan önceki dönem İlçe Başkanı Övünç Demir ve yeni ilçe Başkanı Hakkı Polat’ın önümüzdeki günlerde bir devri teslim töreni gerçekleştirecekleri öğrenildi.

Hasan Demir

CHP Torbalı İlçe Başkanı Polat mazbatasını aldı

Yorumlar kapalı.