CHP Torbalı Örgütü her eve tek tek misafir oluyor

İlçede temas edilmeyen hiç kimse bırakmamaya kararlı olan CHP Torbalı İlçe Örgütü, gittiği mahallelerde her eve tek tek misafir oluyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçe kongresini tamamlamasının ardından bir gün bile vakit kaybetmeyerek yerel seçim çalışmalarına başlayan Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü, ilçenin kırsal mahallelerinde gerçekleştirdiği öbek çalışmalarına devam ediyor. İlçede temas edilmeyen hiç kimse bırakmamaya kararlı olan CHP Torbalı İlçe Örgütü, gittiği mahallelerde her eve tek tek misafir oluyor. CHP Torbalı İlçe Örgütü son olarak dün akşam Karakızlar ve Karaot mahallelerinde yaşayan yurttaşları evlerinde ziyaret ederek, sorun, talep, öneri ve şikâyetlerini dinleyerek not aldı.

Her iki mahallede de tüm kapıları çalan ve yurttaşlarla sohbet eden CHP’liler, çalışmanın sonunda köy meydanında bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından Karakızlar ve Karaot Mahalleleri öbek çalışmasını noktaladılar. İki mahallede gerçekleştirilen öbek çalışmasına ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan CHP Torbalı İlçe Başkanı Hakkı Polat, “Öbek çalışmalarımız kapsamında bugün Karakızlar ve Karaot Mahallelerimizde yaşayan yurttaşlarımızla bir araya gelerek hemşehrilerimizin sorun, talep ve önerilerini dinledik. Torbalımızın 60 mahallesinde basılmadık toprak, sıkılmadık el bırakmayacağız. Çünkü biliyoruz ki biz birlikte çok güzeliz ve çok güçlüyüz” ifadelerini kullandı. Başkan Polat’ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda tebrik yorumu ve beğeni aldı.

DEMİR: TORBALI’YI ÇOK SEVİYORUZ

Dün akşam iki mahallede yapılan öbek çalışmasına ilişkin bir paylaşım da CHP Torbalı Önceki Dönem İlçe Başkanı Övünç Demir’den geldi. Demir, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız derken şaka yapmıyorduk. Torbalı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü hiç dinlenmemek üzere 2021 yılından beri yollarda. Uzun yıllar da bıkmadan usanmadan halkı için çalışacak. Bizler acıkmayacağız, susamayacağız, yorulmayacağız. Çünkü Torbalı’yı çok seviyoruz. Emeği yüceltmeye, umudu yeşertmeye devam ediyoruz… Birlikte güçlüyüz ve her gün bir adım daha ilerliyoruz!”

Haber Merkezi

CHP Torbalı Örgütü her eve tek tek misafir oluyor

Yorumlar kapalı.