CHP Torbalı Örgütü’nden ilçenin en yüksek rakımlı mahallesinde öbek çalışması

CHP Torbalı İlçe Örgütü, dün de ilçenin en yüksek rakımlı yerleşim birimlerinden Dağkızılca’da öbek çalışması gerçekleştirdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçe kongresini tamamlamasının ardından bir gün bile vakit kaybetmeyerek yerel seçim çalışmalarına başlayan Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü, öbek çalışmalarına ilçenin kırsal mahallelerinden başlamıştı. Daha önce köy statüsünde bulunan mahallelerde çalışma gerçekleştiren CHP Torbalı İlçe Örgütü, dün de ilçenin en yüksek rakımlı yerleşim birimlerinden Dağkızılca’da öbek çalışması gerçekleştirdi. CHP Torbalı İlçe Yöneticileri ve parti üyelerinin geniş bir katılımla gerçekleştirdiği çalışma ile Dağkızılca’daki tüm kapılar tek tek çalınarak evlere misafir olundu.

 

Dağkızılca’da tüm evlere misafir olan CHP Torbalı Örgütü, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını ve şikayetlerini dinledi. Vatandaşlardan çözüm önerilerini alarak, yerel seçimler öncesinde belediyeden taleplerini dinleyen heyet, tüm talep ve şikayetleri not aldı.

 

Mahalledeki tüm kapıları çalan ve yurttaşlarla sohbet eden CHP’liler, çalışmanın sonunda köy meydanında bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından Dağkızılca Mahallesi öbek çalışmasını noktaladılar. Dağkızılca Mahallesi’nde gerçekleştirilen öbek çalışmasına ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan CHP Torbalı İlçe Başkanı Hakkı Polat, “Öbek çalışmalarımız kapsamında bugün Dağkızılca Mahallemizde yaşayan yurttaşlarımızla bir araya gelerek hemşehrilerimizin sorun, talep ve önerilerini dinledik. Torbalımızın 60 mahallesinde basılmadık toprak, sıkılmadık el bırakmayacağız. Çünkü biliyoruz ki biz birlikte çok güzeliz ve çok güçlüyüz” ifadelerini kullandı. Başkan Polat’ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda tebrik yorumu ve beğeni aldı.

CHP Torbalı Örgütü’nden ilçenin en yüksek rakımlı mahallesinde öbek çalışması

Yorumlar kapalı.