CHP Torbalı’da görev teslim töreni gerçekleşti

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü'nde görev teslim töreni gerçekleşti. Önceki gün Torbalı İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alan Hakkı Polat, CHP Torbalı İlçe Başkanlığı binasında önceki başkan Övünç Demir'den görevi teslim aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü’nde görev teslim töreni gerçekleşti. Önceki gün Torbalı İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Hakkı Polat, CHP Torbalı İlçe Başkanlığı binasında önceki başkan Övünç Demir’den görevi teslim aldı. Görev teslim töreni sırasında yeni başkan Hakkı Polat, önceki başkan Övünç Demir’e özverili ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Demir ise Polat’a hayırlı olsun temennisinde bulundu. İki başkan bir birine çiçek takdim ederek görev teslim törenini tamamladı.

Törenin ardından CHP Torbalı İlçe Başkanı Hakkı Polat sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda; “Önceki Dönem İlçe Başkanımız Övünç Demir ile devir teslim törenimizi gerçekleştirdik. Kendisine nazik çiçek takdimi ve yönetimimize verdiği destek sözü için teşekkür ediyor, çıktığı belediye başkan aday adaylığı yolunda sonsuz başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Önceki Dönem CHP Torbalı ilçe Başkanı ise sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda törene ilişkin; “5 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşen Olağan İlçe Kongremizde 340 delegenin desteğini alarak İlçe Başkanı seçilen Hakkı Polat Başkanımız ile devir teslim törenimizi gerçekleştirdik. Kendisine ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu onurlu görevde sonsuz başarılar diliyor, her daim partimizin bir neferi olarak İlçe Başkanlığımızın emrinde gece gündüz çalışmaya devam edeceğimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Hep birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Hasan Demir

CHP Torbalı’da görev teslim töreni gerçekleşti

Yorumlar kapalı.