CHP’li Tanal paylaştı, bölge sakinlerinden tepki yağdı: Burası hep böyle

CHP Şanlıurfa Milletvekili Avukat Mahmut Tanal, Haliliye'deki yol çalışması sebebiyle bölgedeki çamurla kaplanan yolu paylaştı. Bölge sakinleri ise "Burası hep böyle. Çamurlu su şebeke suyuna karışmış" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Avukat Mahmut Tanal, sosyal medya hesabından “Belediyecilikten anlamayanlardan Şanlıurfa’yı kurtarmalıyız” diyerek Haliliye Dağeteği Mahallesi’ndeki yeraltı su borusunun patladığı bölgeyi paylaştı.

Yoğun çamurlu suyun göründüğü bölgede bir otobüsün çamurlu suya saplanmasının yanı sıra tepkiler de gelmeye başladı. Bazı bölge sakinleri “Burası hep böyle” dedi.

Bir başka bölge sakini ise, “Çamurlu su şebeke suyuna karışmış dün geceden beri şebeke suyu kullanılamıyor… ve buranın alt yapısı oldukça zayıf hafta da bir boru patlıyor her seferinde gereken birimlere şikayet ediyoruz müdahalede geç kalınıyor…” dedi.

CHP’li Milletvekili Tanal ise, konuyu şu şekilde gündeme taşıdı:

“Şanlıurfa Haliliye’de Dağeteği Mahallesi’nde, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundaki yer altı su borusu patladı. Vaktinde müdahale edilmediği için suyun etkisiyle yol çöktü. Belediye otobüsü saplanıp kaldı. Yolun diğer tarafında sulama kanalı var. Araçlar şu anda sulama kanalına yakın şekilde geçiyor. Diğer taraf da çökerse araçlar doğrudan sulama kanalına düşecek. Belediyecilikten anlamayanlardan Şanlıurfa’yı kurtarmalıyız!”

chpli tanal paylasti bolge sakinlerinden tepki yagdi burasi hep boyle sanliurfa belediyesi 2

Haber Merkezi

CHP’li Tanal paylaştı, bölge sakinlerinden tepki yağdı: Burası hep böyle

Yorumlar kapalı.