CHP’li vekil paylaştı: İade etmek zorundayım

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, kendisine gönderilen koliyi Vahit Kirişçi'ye iade ederek "Gerçek ihtiyaç sahipleri depremzedelerimize gönderilmesi uygundur" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişçi’nin milletvekillerine teşekkür etmek için koli gönderdi. Sosyal medya mesahından yaptığı paylaşımla kendisine iletilen koliyi geri çeviren CHP’li Bakan, “Tarihimizin en büyük yıkımı olan 6 Şubat depremlerinin ardından, milyonlarca insanımızın ruhunda ve kalbinde tamiri mümkün olmayan tahribatın, şehirlerimizdeki büyük yıkımın izlerinin geçmeyeceği bir gerçektir” diyerek sitem etti.

‘Depremzedelerimize gönderin’

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Kirişçi’nin gönderdiği koliyi geri çeviren CHP’li Murat Bakan, “Binlerce depremzede yurttaşımız hala çok zorlu koşullarda hayatlarına devam etmeye çalışmaktadır. Makamınızca tüm milletvekillerine teşekkür amacıyla dağıtılan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi logolu koliyi tarafınıza iade etmek durumundayım zira teşekkür için bir hediyeye gerek yoktur. Yurttaş ve insan olarak, görevimizi yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Bu kolinin gerçek ihtiyaç sahibi olan depremzedelerimize gönderilmesini uygun buluyorum” dedi.

chpli vekil paylasti iade etmek zorundayim kahramanmaras koli

HABER MERKEZİ

CHP’li vekil paylaştı: İade etmek zorundayım

Yorumlar kapalı.