Cüneyt Özdemir’e sert tepki: Hangi hakla…

Gazeteci Cüneyt Özdemir, sosyal medya kanalından yaptığı yayında güzellik merkezlerine yönelik 'çirkin yüzü' diyerek eleştirilerini dile getirmesi sonrasında tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

Cüneyt Özdemir'e sert tepki: Hangi hakla...
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube kanalından bir yayın yaptı. Güzellik uzmanları üzerinden yaptığı eleştiriler üzerine tepki çeken Özdemir, “Güzellik merkezleriyle ilgili çirkin bir gelişme yaşanıyor. Bu meseleyi sonradan görme ve görgüsüzlük boyutuyla veya birileri birilerine had bildiriyor, tükürüyor olarak biliyorduk. Ama şu ana kadar da maliyet bakacak mı, bakmayacak mı diye biraz daha aşmış durumda Türkiye’de güzellik merkezleri denilen yerlerin bayağı çirkinleştiğini görüyorum” dedi.

‘Uyuşturucu var’

Gazeteci Özdemir, “İşin içinde uyuşturucu var, hakaret var, tehdit var. En son kurşunlama olmuş. Ardı ardına sosyal medyada kıyametler kopuyor. Çok fazla iddia var. Güzellik merkezlerinin kurşunlanması mı olur? Burada bir tehdit var. Bu iş de sadece maliyeyi değil emniyeti de kapsıyor.

İddialara da bakıldığında mali dolandırıcılık var, yer altı dünyasında işin içine giriyor. Sosyal medyadaki atışmalar ve maliyenin, etiğin ahlak tartışması içerisinde kan dökülmesinden korkuyorum” demesinin ardından tepkiler büyümeye başladı.

Güzellik merkezlerini işleten ve o şirketlerde çalışan kadınlar, sosyal medyada ‘Haddini bil Cüneyt Özdemir’ diyerek sosyal medyada bir akım başlattı.

Sosyal medyadaki tepkiler ise şöyle:

cuneyt ozdemire sert tepki hangi hakla 1 cuneyt ozdemire sert tepki hangi hakla 2 cuneyt ozdemire sert tepki hangi hakla 3

Haber Merkezi

Cüneyt Özdemir’e sert tepki: Hangi hakla…

Yorumlar kapalı.