Değişim tartışmaları devam ediyor: Mansur Yavaş cephesinden ilk yorum!

CHP'de, seçimlerin ardından başlayan 'değişim' tartışmaları sürüyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş cephesinden de ilk açıklama geldi. Yavaş'ın basın danışmanı Gültekin, "Süreci takip ediyoruz, tartışmaya girmiyoruz. Bu süreçte Ankara’daki projelerimizi hızla tamamlıyoruz. Ankara’ya odaklıyız, Ankara halkına hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) seçimlerin ardından ‘değişim’ talepleri ile siyaset gündeminde yer almaya devam ediyor. Başta İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere çok sayıda isim değişim isterken sessizliğini koruyan Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş cephesinden de ilk yorum geldi.

TV100’de Kübra Par’la Açık ve Net programına mesaj gönderen Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin yaşanan süreçle ilgili şunları söyledi:

“Süreci takip ediyoruz, tartışmaya girmiyoruz. Bu süreçte Ankara’daki projelerimizi hızla tamamlıyoruz. Ankara’ya odaklıyız, Ankara halkına hizmet etmeye devam edeceğiz.”

HABER MERKEZİ

Değişim tartışmaları devam ediyor: Mansur Yavaş cephesinden ilk yorum!

Yorumlar kapalı.