Demirgıran’dan Karabağlar hamlesi

CHP Karabağlar ilçe başkanlığı için aday adaylığını açıklayan İnan Demirgıran, "Biz kendimize inanıyoruz, siz de bize inanın" dedi.

inan demirgıran
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turgay Kılıç/ YENİ İZMİR-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabağlar ilçe örgütünden adaylığını açıklayan CHP’li İnan Demirgıran, Karabağlar ilçe başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Katılanlardan yoğun alkış alan Demirgıran, “Daha iyi bir yönetimi hak ediyoruz’ dediniz ben de bu çağrınıza kulak verdim. 32 yıldır Karabağlar’da oturan hem şehrimiz ve kardeşiniz, ağabeyiniz, evladınız olarak cumhuriyetin ikinci yüzyılında en güzel ikinci ilçesi Karabağlar için gecemi gündüzüme katmaya, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolumuza serdiği ilkelerle ilçemi hak ettiği tüm projelerle buluşturmaya talibim. Karabağlar’da halkın ve örgütünün değişime olan ihtiyacını yok saymadan, genç, hevesli, Atatürkçü kadrolarla tabandaki gelecek kaygısını ortadan kaldırarak yeni bir yönetim anlayışıyla yola çıkmaya benimle birlikte var mısınız?” demesi üzerine alkışlar içinde ‘evet’ sesleriyle yükseldi.

chp karabağlar

‘Biz kendimize inanıyoruz’

CHP’li İnan Demirgıran, “Ayrım yapmadan, kimseyi yok saymadan, halkımızın hak ettiği yaşam kalitesini yükseltmek, çocukların, gençlerin ve kadınların hayata daha güvenle bakacağı, yepyeni bir semt kültürünü hayata geçirmesi inancıyla Karabağlar ilçesi aday adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum. Biz kendimize inanıyoruz, siz de bize inanın” diyerek aday adaylığını açıklayan Demirgıran, Karabağlar’da yeni bir rekabeti başlattı.

Demirgıran’dan Karabağlar hamlesi

Yorumlar kapalı.