Didim Belediyesi’nden vatandaşlara ücretsiz ürün

Sosyal Belediyecilik alanında birçok önemli projeye imza atan Didim Belediyesi, kendisine ait tarlalarda yetiştirilen ürünleri vatandaşlara ücretsiz dağıtmaya devam ediyor.

Didim Belediyesi'nden vatandaşlara ücretsiz ürün
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Didim Belediyesi tarafından Akköy Mahallesi’nde bulunan 25 dönümlük arazide ata tohumlarından yetiştirilen ürünler Didimli vatandaşlara ücretsiz olarak ulaştırılıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından hasadı gerçekleştirilen marul, maydanoz, roka ve dereotları özenle paketlenerek Didim Merkez Cami önünde kurulan stantta Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay tarafından vatandaşlara dağıtıldı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay; “Geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğumuz tarımsal kalkınma atağımız devam ediyor. Kendi tarlamızda üretmiş olduğumuz sebzeleri Didimli vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Bereketli topraklarımızdan taze taze topladığımız sebzeleri, halkımızın sofralarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Didim için emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Didim Belediyesi'nden vatandaşlara ücretsiz ürün

İHA

Didim Belediyesi’nden vatandaşlara ücretsiz ürün

Yorumlar kapalı.