DP Milletvekili Uzun’dan Kasapoğlu’na çağrı: Maç İzmir’de oynansın!

Demokrat Parti İzmir Milletvekili Salih Uzun Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanacak Süper Kupa maçının Suudi Arabistan’da değil İzmir’de oynanması için AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu’na çağrıda bulundu.

DP Milletvekili Uzun’dan Kasapoğlu’na çağrı: Maç İzmir’de oynansın!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye son günlerde 29 Aralık’ta Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak olan Süper Kupa maçının Suudi Arabistan’da oynanmasını tartışıyor. Birçok kesim tarafından tepkiyle karşılanılan karardan vazgeçilmesi için toplumsal bir baskı oluşmuş durumda. İki kulüpte geçtiğimiz günlerde kongrelerinde maçın Türkiye’de oynanması için karar almıştı. Demokrat Parti (DP) İzmir Milletvekili Salih Uzun’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İzmir Milletvekili ve önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet M. Kasapoğlu’na çağrıda bulunarak maçın İzmir’de oynanması için inisiyatif kullanmasını istedi.

Uzun, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada maçın İzmir’de oynanması çağrısında bulunarak, “Süper Kupa kuruluşun ve kurtuluşun şehri İzmir’de oynansın. İzmir’in iktidar partisine mensup milletvekillerinden biri eski spor bakanı. Sn. @kasapoglu’na çağrı yapıyorum. İnisiyatif alsın. Hep birlikte girişimde bulunalım” diye konuştu.

 

Haber Merkezi

DP Milletvekili Uzun’dan Kasapoğlu’na çağrı: Maç İzmir’de oynansın!

Yorumlar kapalı.