Efe Yakkan Torbalı’da gazetecilerle bir araya geldi

Efe Yakkan, dün ilçedeki gazetecilerle kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek soruları cevapladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı Belediyesi Başkanlığı için müfettişlik görevinden istifa eden Dr. Efe Yakkan, dün ilçedeki gazetecilerle kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek soruları cevapladı. Torbalı’yla ilgili akademisyenler, bilim insanları ve uzmanlardan oluşan bir ekiple yaklaşık 8 aydır bir çalışma programı yaptıklarını vurgulayan Yakkan, ‘Her şeyden önce Torbalı’da ötekileştiren bir üslup değil barış dilini kullanacağız’ dedi.

ŞEHİR PLANLAMASINA İHTİYAÇ VAR

Torbalı’nın öncelikle şehir planlamasına ihtiyacı olduğunu kaydeden Dr. Efe Yakkan, “Torbalı’nın elbette trafik, eğitim, alt yapı, sosyal yaşam alanları başta olmak üzere birçok sorunu var ama bizim önceliğimiz depreme hazır bir kent oluşturmak olacak. Müfettiş olarak Gaziantep depreminden sonra bölgede görev yaptım. Anlatılamayacak derece üzüntülü olaylar gördüm. Bu yüzde genel merkezimiz taktir edip aday gösterirse, halkımız da teveccüh edip bu hizmet görevini bize layık görürse önceliğimiz deprem olacak” şeklinde konuştu.

YAZIBAŞILI

Yazıbaşı’lı olan ve 16 yıldır kamu kurumlarında görev yapan Sosyal Güvenlik Müfettişi 41 yaşındaki Dr. Efe Yakkan, ilçenin geleceği için gençliğin vizyonunu ortaya koymaya hazır olduklarını vurguladı. Torbalı için hazırız ifadelerinde bulunan Yakkan, “Projelerimiz, yönetimimiz, belediye çalışanlarımız ve halkımızla Torbalı’ya değer katmak için yola çıktık” diyerek sözlerini tamamladı. Sosyal Güvenlik Müfettişi Dr. Efe Yakkan, gençliği, vizyonu ve dinamizmiyle ön plana çıkıyor. Cuma günü CHP Torbalı İlçe Binası’nda aday adayı dosyasını teslim edeceğini kaydeden Yakkan, Torbalı’yla ilgili projelerini önümüzdeki günlerde daha kapsamlı ve detaylı bir şekilde açıklayacağını kaydetti.

HABER MERKEZİ

Efe Yakkan Torbalı’da gazetecilerle bir araya geldi

Yorumlar kapalı.