En canlı Fuar

Fuar İzmir’de düzenlenen PET İZMİR 2023, birbirinden ilginç etkinliklere ev sahipliği yaptı. Hem ziyaretçiler hem de katılımcılar Fuar’dan memnun kaldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

7. Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı (PET İZMİR 2023) dünya çapında yankı uyandıran etkinliklere ev sahipliği yaptı. Fuar İzmir’de düzenlenen organizasyona iş, kültür-sanat ve medyadan pek çok isim katıldı. Dünyaca ünlü şef Rafet İnce ve ünlü şarkıcı Cem Adrian’ın iştirakı organizasyona renk kattı. Etkinlikte pek çok ilk yaşandı.

7. Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı (PET İZMİR 2023), Fuar İzmir B Hol’de 225 firmanın katılımıyla düzenlendi. Kedi, köpek, kuş, balık başta olmak üzere pek çok evcil hayvanın mama, yem, kum, kozmetik, bakım, dekorasyon, taşıma, tekstil, kulübe, aksesuar, oyuncak ve klinik malzemeleri gibi pek çok ürün ve hizmet görücüye çıktı.

İzmir, Denizli, Aydın, Muğla, Manisa, İstanbul, Konya, Ankara başta olmak üzere ticaret odalarının başkanlık, yönetim kurulu ve meclis üyeliği düzeyinde fuar ziyaretleri gerçekleşti. İhracatçı birlikleri, veteriner hekimler, sanayiciler ve esnaf odaları ile STK temsilcileri organizasyonu takip etti.

“YEMEDİĞİMİZİ YEDİRMEYİZ”

Çeyrek asırlık profesyonel çalışmalarıyla dünyada ünlenen şef Rafet İnce, PET İZMİR katılımcıları arasında yer aldı. MasterChef adlı yarışma programının jüri üyelerinden biri olan şef Mehmet Yalçınkaya’nın sosyal medya mesajının da etkisiyle şef Rafet İnce’nin standı ‘’PetChef’’ mahşeri bir kalabalığı ağırladı.

Kendisi yemediği hiçbir mamayı can dostlara vermediğini belirten şef Rafet İnce, “Doğal ve kaliteli malzemelerden yapılan köpek ve kedi mamalarıyla patili dostlarımız daha canlı, daha enerjik bir yaşam sürer. Minik dostlarımızın tüyleri daha parlak olur, alerji semptomları hafifler ve sağlıklı beslenir. Kilosu optimal düzeye gelir ve yaşam beklentisi uzar. PetChef, patili dostlarımızın ihtiyaçlarına göre hazırlanmış çiğ ve pişmiş sağlıklı mamayı ve sağlıklı atıştırmalık ürünleri önceden ölçülmüş porsiyonlar halinde, donmuş vakumlu ambalajda kapınıza getiriyor. Fuardaki büyük ilgiden memnunuz. Uluslararası adına yakışır bir organizasyon gerçekleşiyor. Gelecek yıl daha büyük bir stantla PET İZMİR’de olacağız” dedi.

Hayvan ve doğa dostu olan ünlü sanatçı Cem Adrian Fuar İzmir’deki PET İZMİR 2023’ü ziyaret etti. Hayranları tarafından büyük ilgiyle karşılaşan sanatçı stantlara konuk oldu.

Ünlü şarkıcı Can Bonomo’nun ablası Funda Bonomo organizasyon kapsamında stant açtı. Çoğu engelli ve kimsesiz olan köpeklere sahip çıkan Bonomo, kurucusu olduğu Hayvanlar İçin Projeler Derneği (HİPDER) ile PET İZMİR 2023’de yer aldı.

En canlı Fuar

Yorumlar kapalı.