Erden Timur’dan vize süreci tepkisi: Bu Türkiye’ye karşı bir tavır!

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, sponsorluk anlaşması için düzenlenen imza töreninde Galatasaray'ın Manchester United deplasmanından dönüşte yaşadığı sıkıntılar hakkında konuştu.

Erden Timur'dan Ali Koç'a cevap hazırlığı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, sponsorluk anlaşması imza töreninde açıklamalar yaptı.

Timur, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu ikinci maçında deplasmanda Manchester United’ı 3-2 mağlup eden Galatasaray’ın dönüşte yaşadığı problemlere değinerek şu ifadeleri kullandı:

“AHLAKSIZCA DAVRANIŞLAR OLDU”

“Sistematik bir durum uygulandı. Vize sürecinde, İngiltere’ye girişte! Çıkarken, iş zıvanadan çıktı. Konu, gösterilen davranış! Suçlu gibi, ahlaksızca, terbiyesizce davranışlar oldu. Bu Türkiye’ye karşı bir tavır. Ve bu kabul edilemez. Kimsenin öyle bir haddi yok! Orada gereken tepkiyi gösterdik. Herkes geçtikten sonra 1 saat bize o tavırları yapanları hizaya getirmek için çalıştık.”

“Devletimize bu durumu bildirdik, hukuki hakların kullanılmasına kadar devam etmemiz gerekiyor. Bir daha yapamasınlar! Gereken yapılacak! Futbol sadece futbol değildir. Ülkemize gösterilen tavır, Şampiyonlar Ligi şampiyonluğundan önemli”

“AVRUPA’DA ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ”

“İngiltere’de ilk kez kazandık. sonuçta 3 puan, bundan sonra çok maç var. Kazalar yaşamadan inşallah devam edeceğiz. Gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda Avrupa’da şampiyonluk istiyoruz. Sürdürülebilir bir yapı oluşturacağız.”

Haber Merkezi

Erden Timur’dan vize süreci tepkisi: Bu Türkiye’ye karşı bir tavır!

Yorumlar kapalı.