Eski Bornova Belediye Başkanı Büyükşehir’e aday adayı oldu

Eski Bornova Belediye Başkanı Atila, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için kulisler hareketlenirken, İzmir’de de aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Son olarak Bornova Belediyesi’nin eski başkanı Olgun Atila, İzmir Büyükşehir Belediyesi için aday adayı olmaya karar verdiğini duyurdu.

Atila sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Yönetim tecrübesini gençliğin enerjisiyle harmanlayıp güzel İzmir’imizin çok daha iyi yönetilmesi için harcamaya talibim” dedi.

Yapılan paylaşımın tamamı şu şekilde:

Güzel İzmir’imizin güzel insanları…

Doğduğumuz, büyüdüğümüz ve de yaşadığımız bu nadide kenti daha da güzelleştirmek için yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdim.

Bu önemli kararı siz çok kıymetli dostlarımın, yol arkadaşlarımın teşviki, telkini ve de tavsiyeleri üzerine aldım. Dün olduğu gibi bugün de ‘kendimizden önce kentimiz’ anlayışını merkeze alan, çalışkan, üretken, çözümden yana, birlikte üretim-birlikte yönetim anlayışını benimseyen, ranta değil halka yakın durmaya özen gösteren anlayışımızı İzmir’imizin tamamına taşımak için yola çıkıyoruz.

İlk gençlik yıllarımdan itibaren fiilen içinde olduğum siyasal yaşamımda 2009-2014 arasında CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği, 2014-2019 yılları arasında Bornova Belediye Başkanlığı’nda elde ettiğim çok kıymetli yönetim tecrübesini gençliğin enerjisiyle harmanlayıp güzel İzmir’imizin çok daha iyi yönetilmesi için harcamaya talibim.

Değişim temasıyla Türk siyasi yaşamında yeni bir sayfa açan Genel Başkanımız Özgür Özel’in kendisi gibi eğitimli, genç, dinamik kadrosuyla çıktığı iktidar yolculuğuna İzmir’den katkı koymak, ülkeye örnek gösterilecek yerel yönetim performansıyla desteklemek kararlılığındayım.

Halkımızdan aldığımız gücün sorumluluğu ile, liyakat ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ‘ün bize gösterdiği yolda, İzmir’imize hizmet etmek üzere İzmir Büyükşehir Başkanlığı’na aday adaylığı dosya tesliminde 2 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 14.00’de CHP İzmir İl Başkanlığı’nda birlikte olmak dileğiyle….

Eski Bornova Belediye Başkanı Büyükşehir’e aday adayı oldu

Yorumlar kapalı.