Galatasaray Başkanı Özbek’ten Ali Koç’a sert yanıt!

Galatasaray başkanı Dursun Özbek, sponsorluk anlaşması için düzenlenen imza töreninde, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç hakkında, "Dün akşamki program bana Hacivat ile Karagöz'ü hatırlattı. Her şey önceden tasarlanmış, hazırlanmıştır. Karagöz ile Hacivat böyle bir şeydi" diye konuştu.

Galatasaray Başkanı Özbek'ten Ali Koç'a sert yanıt!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorluk anlaşması imza töreninde açıklamalar yaptı.

Dursun Özbek, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a yanıt verdi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Rakibimizin başkanının açıklamaları… Enteresan bir TV programı. Divan Başkanı moderatör, sayın başkan da cevaplayan kişi…”

“Sayın başkan daha önce tek başına çıkıp görüşlerini ifade ediyordu. Dün akşamki program bana Hacivat ile Karagöz’ü hatırlattı. Her şey önceden tasarlanmış, hazırlanmıştır. Karagöz ile Hacivat böyle bir şeydi.”

“Bitmek bilmeyen ithamlar… Bu artık orta oyunu seviyesine döndü. Sürekli baskı altına almaya çalışan bir başkan! hem sistemi, hem de TFF’yi. Herkesi itham eden, herkesi eli kanlı terör örgütü ile ilişkilendirmeye çalışan bir başkan! Aynı zaman kendisi Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı! Eğer ithamların doğruysa, gerekçeleri ortaya koyman lazım. Bu ifadelerle insanları itham ederek bir yere varmak mümkün değil. Laflarımı seçerek kullanıyorum. İş çok tehlikeli boyuta getirilmeye çalışıyor. Böyle olmamasını temenni ediyorum. Bizim işimiz yeşil sahada çarpışmak ve orada birbirimizi yenmeye çalışmak.”

Galatasaray Başkanı Özbek’ten Ali Koç’a sert yanıt!

Yorumlar kapalı.