Halk Ekmek Torbalı’da ikinci şubesini açtı

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların ekmeği ucuza alabilmeleri için kurulan Halk Ekmek, Torbalı'da ikinci şubesini açtı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların ekmeği ucuza alabilmeleri için kurulan Halk Ekmek, Torbalı’da ikinci şubesini açtı. İlk olarak geçtiğimiz aylarda Ayrancılar’da hizmet vermeye başlayan Halk Ekmek, şimdi de Torbalı Mahallesi’nde 1. No’lu sağlık ocağı yanında hizmet vermeye başladı.  Bugün hizmet vermeye başlayan Halk Ekmek’e ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Saat 08:00’da hizmet vermeye başlayan Halk Ekmek’te fiyatlar ise oldukça uygun. Fırınlarda ve marketlerde 7 liradan satılan 210 gram ekmek, Halk Ekmek bayilerinde 5 liradan satılırken kepekli ekmek 5, tam buğday(450gr) 12 lira ve çavdar(450gr) 12 liradan satışa sunuluyor.

Bugün hizmet vermeye başlayan Halk Ekmek’e ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterdi. 2 saat içerisinde tüm ekmekler tükenirken, bölge sakinleri ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e ve Belediye Başkanı Mithat Tekin’e teşekkür etti.

Hasan Demir

Halk Ekmek Torbalı’da ikinci şubesini açtı

Yorumlar kapalı.