Haluk Levent 12 okulu açtıklarını paylaştı

Haluk Levent, depremden etkilenen Adıyaman ilindeki 6 okulun daha açıldığını sosyal medyasından paylaşarak şimdiye kadar 12 okulu faaliyete açtıklarını açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sivil yardım kuruluşu olan AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent, depremden etkilenen Adıyaman ilindeki 6 okulun daha açıldığını sosyal medyasından paylaşarak şimdiye kadar 12 okulu faaliyete açtıklarını açıkladı.

Sanatçı Haluk Levent’in kurucusu olduğu sivil yardım kuruluşu olan AHBAP’tan bir müjdeli haber daha geldi. Haluk Levent, geçtiğimiz haftalarca depremin ilk gününden bu yana deprem bölgesinde büyük yardımlara imza atıp binlerce vatandaşın sorunlarına çözüm bulan AHBAP’ın, deprem bölgesinde konut inşa edeceğini açıklamıştı. Levent, konut müjdesinin yanında öğrenciler için de okul müjdesi vermişti.  Sosyal medya hesabından fotoğraflı paylaşım yapan Levent,  Adıyaman’da 6 okul daha açtırarak 12 okulun teslim edildiği bilgisini verdi.

Twiter hesabından yaptığı paylaşımda Adıyaman’daki okul listesini şöyle açıkladı: “Eskisaray Anaokulu, Yunus Emre İlkokulu, Emniyet Ortaokulu, Halk Eğitim Müd. Derslikleri, Atatürk Ortaokulu, Gölbaşı Anadolu Lisesi”

Daha önce videolu paylaşım yapan Levent, hesabından 12 okulun inşaatında sona gelindiğini kaydetti.

Levent, paylaşımın devamındaysa “ Sıra 1300 çelik konut var. Hepsini en yakın zamanda bitirip teslim edeceğiz” dedi.

Levent’in paylaşımı şu şekilde:

“Ve 12 okul teslim edildi. Adıyaman’da bugün açtığımız okullar: “Eskisaray Anaokulu, Yunus Emre İlkokulu, Emniyet Ortaokulu, Halk Eğitim Müd. Derslikleri, Atatürk Ortaokulu, Gölbaşı Anadolu Lisesi Sırada 1300 adet çelik konut var. Hepsini en yakın zamanda bitirip teslim edeceğiz…”

 

HABER MERKEZİ

 

Haluk Levent 12 okulu açtıklarını paylaştı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir