Hüseyin günaydın aday adaylığını açıkladı

Saadet Partisi Torbalı Teşkilatı’nın önemli isimlerinden Hüseyin Günaydın partisinden Torbalı Belediye Başkan Adayı olmak için başvuru yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerel seçimleri kısa bir süre kalırken siyasi partilerde aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Seçimlere tek başına girecek olan Saadet Partisi’nde de aday adaylığı süreci başladı. Saadet Partisi Torbalı Teşkilatı’nın önemli isimlerinden Hüseyin Günaydın da partisinden Torbalı Belediye Başkan Adayı olmak için başvuru yaptı. Günaydın, Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığı’na giderek adaylığını açıkladı. Adaylık dosyasını İzmir İl Başkan Yardımcısı Av.Turan Tutumlu’ya veren Günaydın, aday adaylığı sonrası açıklamalarda bulundu.

“TORBALI İÇİN”

Saadet Partisi’nden Torbalı Belediye Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Günaydın, “Torbalı’mızın güzel yönetilmeye ihtiyacı var. Torbalı’mızın şeffaf belediyeciliğe ihtiyacı var. Torbalı’mızın saadete ihtiyacı var. Bu ihtiyaçları karşılamak için Torbalı Belediye Başkanlığı’na aday olmak istiyorum. Başvuru formunu İzmir İl Başkan Yardımcısı Av.Turan Tutumlu’ya teslim ettim. Takdir, genel merkezimizin ve Torbalı halkınındır” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Hüseyin günaydın aday adaylığını açıkladı

Yorumlar kapalı.