İYİ Parti adayı Ümit Özlale’den Tunç Soyer göndermesi

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı ve İzmir Milletvekili Ümit Özlale, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığından çekileceği iddialarına ilişkin, "Hayır, yok öyle bir şey; Tunç beyin temennisidir" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti’li Ümit Özlale, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Özlale, yerel seçim hazırlıklarıyla ilgili, “Çok güzel, harika gidiyor. Her şey yolunda” ifadelerini kullandı. Özlale, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kendisinin adaylıktan çekileceğini iddia etmesiyle ilgili soruya da “Hayır, yok öyle bir şey; Tunç Bey’in temennisidir” diye yanıt verdi.

Özlale, “İzmir’de bu yarışı göğüsler misiniz?” sorusunu da “Çok rahat göğüslerim. Evet, CHP adayını belli ettikten sonra yine konuşuruz ama göğüsleyeceğime inandığım için geldim” dedi. Özlale, bir gazetecinin ‘Geri çekilmeniz istenirse’ demesi üzerine ise şu ifadeleri kullandı:

“Şu ana kadar partimiz üst kurullarda aldığı bir kararla gösterdiği adayı hiç geri çekmemiş, bundan sonra da geri çekeceğini düşünmüyorum. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığını çok istiyoruz.”

Haber Merkezi

İYİ Parti adayı Ümit Özlale’den Tunç Soyer göndermesi

Yorumlar kapalı.