Jandarmadan öğrencilere trafik eğitimi

Pancar’da bulunan Muzaffer Hanım İlkokulu öğrencilerine günlük hayatta karşılaşılabilecek trafik durumlarına karşı bilinçlenmeleri amacıyla interaktif bir eğitim verildi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pancar’da bulunan Muzaffer Hanım İlkokulu öğrencilerine, Pancar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Jandarma Karakol Komutanlığı, Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timi, Motosikletli Trafik Timi, Motosikletli Asayiş Timi ve Kadın Çocuk Kısım Amirliği tarafından “Trafik ve Trafik Kuralları Eğitimi, Jandarma Tanıtımı, Tim Jandarma Çizgi Filmi İzletilmesi” faaliyeti düzenlendi. Etkinlik kapsamında öğrencilere, günlük hayatta karşılaşılabilecek trafik durumlarına karşı bilinçlenmeleri amacıyla interaktif bir eğitim verildi.

ÖĞRENCİLERE BİLGİLER VERİLDİ

Trafik Timi ve Motosikletli Trafik Timi, öğrencilere temel trafik kuralları, karşılaşılabilecek tehlikeler ve güvenli sürüş prensipleri hakkında bilgi verdi. Ayrıca, Jandarma Komutanlığı’nın görev ve sorumlulukları ile ilgili öğrencilere detaylı bilgi sunuldu. Tim Jandarma’nın sevimli karakterlerini içeren özel bir çizgi film de öğrencilere izletilerek, jandarmanın toplum içindeki önemine vurgu yapıldı. Etkinlik sonunda öğrencilere, Jandarma Dergisi dağıtılarak, daha fazla bilgi edinmeleri ve güvenli bir toplum için bilinçlenmeleri teşvik edildi.

HABER MERKEZİ

Jandarmadan öğrencilere trafik eğitimi

Yorumlar kapalı.