Kahve falında asa görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında asa görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda asa anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında asa görmek, fal sahibinin akıp giden zamana yetişmekte zorlandığı ve kendisine de yeterli vakti ayırarak ruhunu dinlendirmesi gerektiği anlamına gelir.

FALDA ASA GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Bu hoş sohbet sizi yeni bir aşka sürükleyecek ve kendinizi bir anda farklı sularda yüzerken bulacaksınız ama hiç korkmayın, bu kişi sizin koruyucu meleğiniz olacak, sizi tüm kötülerden koruyacak, onunlayken sırtınız yere gelmeyecek, size hep destek çıkacak. Oldukça mutlu bir ilişki sizi bekliyor, her anlamda kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Çok uzun bir flört dönemi yaşamayacaksınız ve ilişkinizi evlilikle taçlandırmak isteyeceksiniz gibi duruyor, gelişmeler hiç bitmeyecek ve sürprizler dolu bir yıl geçireceksiniz. Aşkınız her zaman, ilk günkü dinamosunu korumayı başaracak. Yıllar geçse de üstünüzden aşk sizinle olacak.

Özellikle yeni iş hayatıyla beraber parasal anlamda bir bolluğa gireceksiniz, hatta çevrenizdeki insanlara siz borç para vermeye başlayacaksınız. Bu dönemde sizinle konuşmayan insanlar bile yeniden arkadaş olmaya çalışabilir, zengin oluşunuzu kullanmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olun ve kendinizi koruyun. Uzun zamandır istediğiniz yardım kampanyalarına bu dönem katılabileceksiniz gibi görünüyor, bu sayede ruhen de yenilenmiş hissedeceksiniz. Her anlamda güzel bir dönem sizi bekliyor.

 

Haber Merkezi

Kahve falında asa görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.