Kahve falında çizgi görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında çizgi görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda çizgi anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında çizgi görmek, fal sahibinin karşısına yeni kazanç kapılarının açılmasıyla arzu ve isteklerinin gerçekleşeceği; uzun zamandır devam eden bir sıkıntısının çözüleceği anlamına gelir.

FALDA ÇİZGİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Bekarsanız hayatınızda olmak isteyen birinin olduğuna, ancak sizin bu konuda kararsız kalacağınıza yorulur. Bu kişiyle ilgili hem olumlu hem de olumsuz düşünceleriniz olduğuna, bu sebeple kararsızlık yaşadığınıza işaret eder. Bu konuyla ilgili yakın çevrenizde bulunan birinden baskı gördüğünüze, sizin bu kişiyle birlikte olmanız için aklınızı çelmeye çalıştığına dalalet olur. Bu nokta dikkatli olmanız gerektiği, bir birlikteliğe başlamadan önce etraflıca düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Eğer bunları düşünmeden bu kişiyle bir beraberliğe adım atacak olursanız ilişkiniz boyunca çelişkiler yaşamaya devam edeceğinizi gösterir.

Kahve falı yorumcularına göre bir süredir parayla ilgili yaşadığınız sıkıntıların birer birer sonlandığına veya çok kısa bir süre içerisinde sonlanacağına işaret eder. Parasal anlamda nihayet istediğiniz bolluğu yakaladığınızın habercisidir. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir taşınır mala kavuşacağınıza yorulur. Ancak yapacağınız bu alım ile birlikte eşinizin tarafından bir kadının gerçek yüzünü göreceğinize dalalet eder. Bu kişinin sizi uzun süredir kıskandığına yorumlanır. Sabırla beklediğiniz hayalinize kavuşmanızın ardından söyleyeceği sözlerle sizi şaşırtacağı anlamına gelir. Bu kişinin gerçek yüzünü görmenize, eşinizin de sizin de bu kişiyle aranıza mesafe koymanıza işaret eder.

 

Haber Merkezi

Kahve falında çizgi görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.