Kahve falında dalga görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında dalga görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda dalga anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında dalga görmek, fal sahibinin kardeşleri veya akrabaları ile olan dargınlığa son vermesi ve barışması gerektiği anlamına gelir.

FALDA DALGA GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Hayatınızda biri bulunuyorsa önünüzdeki birkaç haftalık dilimde partnerinizin ailesinden kaynaklanan birtakım sorunlar yaşayacağınıza yorulur. Özellikle evlilik öncesi dönemdeyseniz bu sorunların sizin kafanızda ilişkinizi sorgulamanıza neden olabileceği şeklinde tabir edilir. Ancak pozitif kalmanız gerektiği ve atlatılamayacak kadar büyük olduğunu düşündüğünüzün sorunlarınızın bile kısa sürede çözüleceğine dalalet eder.

Yakın zamanda yaşlı bir kadına karşı gerçekleştireceğiniz yardımı işaret eder. Bu kişiye yardım ettikten sonraki birkaç gün içerisinde bir haber alacağınıza ve bu haberin ardından uzun süredir ödemeyi ötelediğiniz iki küçük borcunuzu kapatacağınız anlamına gelir. Bu borçları kapanmanızın ardından büyük bir fırsat yakalayacağınıza ve yurt dışında gelecekteki bütün sermayenizi karşılayabilecek güçte olan bir yatırım yapacağınıza yorulur.

Uzun süredir tanıdığınız bir dostunuza parasal yardımda bulunacağınıza dalalet eder. Bu kişinin daha sonrasında borcunu ödemek isteyeceği ancak sizin bunu kabul etmeyeceğiniz anlamına gelir. Bu kişiyi borcunu ödemesi için bir çalışan olarak yanınıza alırsanız gelecekte birlikte büyük işler başaracağınıza işaret eder.

 

Haber Merkezi

Kahve falında dalga görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.