Kahve falında dudak görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında dudak görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda dudak anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında dudak görmek, fal sahibinin sevdiği bir kişiden karşılık alacağı ve yeni bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir.

FALDA DUDAK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Eşiniz ile kısa süre önce evleri ayırmışsınız. Bu ayrılık yanlış anlaşılmalar nedeni ile olduğu için için içini yiyor, onu aramamak için kendini zor tutuyorsun. Ama artık arama zamanın gelmiş. Saçma nedenlerden dolayı evliliğini bozmak seni çok yıpratmış. Kısa zaman içinde ayrı olduğun eşini arayarak buluşmak isteyeceksin. Ararken endişelerin olsa da, eşinde seninle aynı fikirde olduğu için bir an önce buluşma kararı alacaksınız. Buluştuğunuzda özür dilemek için kendi hazırlıyorsun ama ilk adım eşinden gelecek. Senden özür dileyerek, yeniden birleşmek istediğini söyleyecek. Mutluluktan deliye dönecek, ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Eşiniz ile yeniden barışacak, daha mutlu bir döneme gireceksiniz.

Ailenizde huzursuzluklar yaşadığınız anlamına gelir. Bir aile bireyi ile hararetli tartışma yaşamış, öfkeden deliye dönmüşsünüz. Bir araya dahi gelmek istemiyorsunuz. Aynı evin içinde yüz yüze gelmemek için, odanızdan çıkmamayı tercih ediyorsunuz. Bu kişi sizden özür dileyecek ve yaptığının hata olduğunu anladığını bir daha yapmayacağını sizin onu af etmeniz için her şeyi yapabileceğini söyleyecek. Siz ailenize o kadar düşkünsünüz ki kavga ettiğiniz aile bireyini sorgusuz sualsiz hemen af edeceksiniz. Aile içindeki bu huzursuzluk bu gerginlik sizin barışmanız ile son bulacak, ailede huzurlu günler olacaktır.

 

Haber Merkezi

Kahve falında dudak görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.