Kahve falında elma görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında elma görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda elma anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında elma görmek, fal sahibinin içerisinden geçtiği zor durumdan tez vakitte kurtulacağı anlamına gelir.

FALDA ELMA GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Kalbinizde her ne var ise gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Aradığınız aşkı bulacak, hayallerinizdeki gibi ömür süreceğine işaret eder. Uzun boylu, yakışıklı ve beyaz tenli bir kişi sizi gözetliyor, fırsatını bulduğu an sizinle yakınlaşarak içini dökecek. Sizde görür görmez etkilenecek, güzel bir birlikteliğin ilk adımını atacaksın. Kısa süre sonra evlenme teklifi alacağınıza işaret eder. Her ne kadar beklediğinizden erken gelse de, asla karşı koyamayacak bir anda ağzınızdan evet kelimesi çıkacaktır. Çok mutlu, huzurlu bir evliliğin ilk adımını atmak için plan program yaparak, kısa zaman içerisinde isteme merasimi düzenlenecektir.

Arabanızı değiştirmek istiyor fakat yeterli bütçeye sahip olmadığınız için bekletiyorsunuz. Kısa zaman içinde arabanızı satacak ve üzerine biraz para ekleyerek, istediğiniz arabaya sahip olacaksınız. Hem iş hem de yaşantınız için daha iyi bir araba alacaksınız. Paranızı çar çur etmekten vazgeçerek, birikim yapma kararı aldınız. Çünkü aylık harcamalarınızı topladığınızda ortaya çıkan miktar sizi korkutmaya başlamış. Birikim yaparak, geleceğe daha rahat yatırım yapacaksınız. Yaptığınız yatırımlar size kar olarak geri dönecek ve zenginliğin tadını çıkaracaksınız.

 

Haber Merkezi

Kahve falında elma görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.