Kahve falında gergedan görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Kahve falında gergedan görmek en çok merak edilen fal tabirlerinden birisidir. Falda gergedan anlamı nedir? sorusunu sizler için cevaplıyoruz. Bunu öğrenebilir ve ona göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve falında gergedan görmek, fal sahibini huzursuz eden birini hayatından tamamen çıkartacağı anlamına gelir.

FALDA GERGEDAN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Yakın bir zamanda yaşanacak bir evliliğin habercisi olabilir. Hatta çok kısa bir sürede beklenmeyen bir düğün hazırlığı içinde kendinizi bulabilir, akabinde çok mutlu bir yaşamın habercisi olabilir. Giden gitmişse senin değildir. Bu dünyanın sonu da değil, onun için yas tutup, birde egosunu tavan yaptırmanın alemi de yok. Kendinizi düşünün ve yolunuza devam etmek için şöyle bir silkelenin. Onu döndürmek için uğraşlar vermek, kıskandırmaya uğraşmak, bitmiş bir ilişkiyi yeniden canlandırsanız bile ne kadar sağlıklı olur. Boş verin kimse bulunmayan hint kumaşı değil.

Genelde kendine güvenen ve ayakları yere basan birisiniz. Fakat kendinize olan güveniniz, biraz da dik başlılık etmenize neden oluyor. Bu nedenle yanlış yaptığınızda da ben demiştim diyenler çok olacak. Biraz daha sabırlı ve mantıklı hareket etmek, ev hayatının huzuru için de etkili olur. Eşiniz verdiğiniz kararlardan dolayı rahatsızlık hissediyor, onun gönlünü almak korkularının yersiz olduğunu ona tatlı bir dille anlatmak, huzurunuz içinde iyi bir davranış olacaktır. Yoksa aile hayatınızda sallantı günler sizi bekliyor olabilir.

 

Haber Merkezi

Kahve falında gergedan görmek ne anlama gelir? İşte anlamı…

Yorumlar kapalı.